Bo czy prawdziwy kod pisze się tylko w oryginalnych butach…

Nie od dziś wiadomo, że programiści to wyjątkowi ludzie. Siedzą godzinami przy komputerze, odkrywając tajemnice kodu i łamiąc sobie głowy nad błędami, które z pozoru wydają się być bardziej ukryte niż sens poprawnie działającego query. No cóż, tacy to już są – mało rozumieją, ale za to komputery za nimi szaleją. A jeśli komputery, to dlaczego nie mieliby szaleć również buty?

Oczywiście, każdy prawdziwy programista wie, że ręcznie robione buty to kluczowy element garderoby dla osoby, która nieraz musi stawić czoła abstrakcyjnym problemom programistycznym. Dlaczego? Odpowiedź jest oczywista – te buty przecież nie będące produktem masowej produkcji mają w sobie dodatkową dawkę koderskiej magii!

Oto kilka powodów, dla których każdy haker o wdzięcznym kroku powinien postawić na ręcznie robione buty:

 1. Własnoręczna Kreatywność: Programowanie to sztuka twórcza, więc twoje buty też powinny być wyjątkowe. Dzięki ręcznie robionym bucikom możesz dowolnie eksperymentować z kształtem, kolorem i ilością pętel na sznurówkach.
 2. Bucikowe Optymalizacje: Jeśli potrafisz zoptymalizować kod, to czemu nie zastosować tych samych umiejętności przy wybieraniu materiałów do butów? Wybieraj lekkie i wytrzymałe skóry, najlepiej takie, które działają na ciepło.
 3. Zwiększenie Wydajności: Ręcznie robione buty gwarantują większą wydajność. Dlaczego? Bo każdy kawałek skóry zostaje ręcznie naniesiony na podeszwę, co przekłada się na optymalne wykorzystanie zasobów materiałowych.
 4. Zero Błędów Wykonania: Bo przecież żadna linijka kodu nie jest doskonała od pierwszego razu, prawda? Twoje ręcznie robione buciki też nie będą, co dodaje im niezastąpionego uroku.
 5. Ręcznie Robiony Komfort: Programowanie to często maraton, więc ważne jest, aby czuć się wygodnie. Ręcznie robione buty dopasowują się do twojej stopy tak samo, jak poprawnie napisany kod do algorytmu.
 6. Ekskluzywność: No przecież nie chciałbyś, żeby twój kod był łatwo dostępny dla każdego, prawda? To samo tyczy się butów! Ręcznie robione buciki to gwarancja, że nikt inny nie będzie miał takich samych… chyba że ktoś zaczerpnął kod ze stack overflow.

Jak po buty dla programisty, to tylko do https://milobuty.pl/

Na koniec zastanówmy się: Czy buty programisty rzeczywiście muszą być ręcznie robione? Oczywiście, że nie! Ale przecież w świecie kodu zawsze jest miejsce na trochę humoru i nietypowych pomysłów. Tak więc, jeśli ktoś zechce posiąść tę unikalną kombinację koderskiej magii i rzemieślniczego kunsztu w postaci ręcznie robionych butów, to niech mu będzie! A dla reszty – zwykłe adidasy na pewno też się sprawdzą, pod warunkiem, że nie będą się kłócić z kodem kolorystycznym twojego IDE.

A tutaj dajemy kawałek kodu jak zrobić samemu buty w html.<!DOCTYPE html>
<html>
<head>
 <title>Buty dla Programisty</title>
 <style>
  .buty {
   display: flex;
   align-items: center;
   justify-content: center;
   width: 100%;
   height: 100vh;
   background-color: #282c34;
   color: white;
   font-family: 'Comic Sans MS', cursive;
   font-size: 24px;
  }
 </style>
</head>
<body>
 <div class="buty">
  <div>
   <h1>Tworzenie Butów dla Programisty</h1>
   <p>Przygotowanie...</p>
   <p>Pobieranie kofeiny...</p>
   <p>Szukanie przewodów...</p>
   <p>Sukces! Buty dla programisty gotowe!</p>
   <p>Buty z funkcją automatycznego wstawiania semikolonów;</p>
   <p>Wykonane w HTML, CSS i odrobina JavaScriptu.</p>
   <p>Pamiętaj, aby zaktualizować firmware!</p>
   <p>&#128095;&#x1F680;&#x1F4BB;</p>
  </div>
 </div>
</body>
</html>