Rejestracja Logowanie


NOWOŚCI
ARTYKUŁY
 
KSIĄŻKI
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne
 
CZASOPISMA
RetroKomp
Amigazyn
Amiga User
 
E-BOOKI
RetroKomp
Amigazyn
Amiga User
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne
 
OPROGRAMOWANIE
Gry
Programy
 
PLAKATY
Tomasz 'Slayer' Pacyna
 
PAKIETY
 
REGULAMIN
KONTAKT


OFERTA SPECJALNA:

Directory
Opus 5
Amiga User
0/2017
(English)
Copyright © 2015-2017
AMIGA.net.pl
All Rights Reserved
Z OSTATNIEJ CHWILI:
 Książka o programie Directory Opus 5.9 w niższej cenie!
 Zobacz nowy numer magazynu RetroKomp!
OSTATNIE ARTYKUŁY:
 Ewolucja Workbencha
 Arkusz kalkulacyjny StarAm Plan

Mój koszyk (0)


24.05.2017: AmiKit X ze specjalną ofertą książek
Od kilku dni dostępna jest nowa wersja pakietu AmiKit. Z okazji 10-tej aktualizacji, we współpracy z autorem pakietu przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób interesowanych książkami na temat systemu AmigaOS 3.9. Wszystkie szczegóły można zobaczyć tutaj.
19.05.2017: Adam Mierzwa o książce AmigaOS 4 na co dzień
Zapraszamy do zamawiania nowej książki Krzysztofa Radzikowskiego - AmigaOS 4 na co dzień. O opinię na jej temat poprosiliśmy Adama Mierzwę (amigaone.wordpress.com):

To nie jest typowy podręcznik AmigaOS 4. Owszem, pokazane są podstawy obsługi  systemu, siłą rzeczy także takie podstawowe kwestie jak jego instalacja i konfiguracja, czy krótkie przedstawienie dołączonych programów (Extras). Ale to książka pokazująca myślenie kreatywne – nie ma tu kwestii „czy to się da zrobić” tylko pokazane „jak to zrobić”. Dzięki temu pojawiają się rzadko omawiane zagadnienia (przykładowo – przy okazji instalacji pokazano jak zrobić migrację danych ze starszego komputera z AmigaOS 4).

Główna treść książki wyrasta z praktyki użytkowania codziennego. Jest to owoc doświadczeń autora który kupił AmigaOne X5000 i postanowił używać jako jedynego komputera. Oprócz rozszerzania możliwości systemu (programy z AMIStore, Qt, AmiCygnix, RunInUAE) znajdziemy tu przekrój zastosowań typowych dla komputerów wogóle. Korzystanie z internetu, odtwarzanie multimediów, programy biurowe. Ciekawy rozdział to „produktywność” przedstawiający kluczowe, duże programy. Zupełnie wyjątkowe są treści przybliżające koegzystencją Amigi ze współczesnym światem – usługi w „chmurze” oraz wymiana danych z urządzeniami mobilnymi w sieci domowej.

Często słyszę głosy że informacje o praktycznym wykorzystaniu Amigi nowej generacji są rozproszone. Ten podręcznik jest fundamentem – pokazuje jak używać na co dzień Amigi w XXI wieku.
16.05.2017: Gra Lumberjack Reloaded także dla Amigi CDTV i CD32
Miło nam poinformować, że zapowiadana gra Lumberjack Reloaded będzie posiadałą bootowalną płytę możliwą do uruchomienia na Amidze CDTV oraz CD32. Więcej szczegółów już wkrótce.
13.05.2017: AMIGA OS 4.1 na co dzień - e-book dostępny za tydzień
Nowa książka Krzysztofa Radzikowskiego w wersji elektronicznej będzie dostępna od 20 maja. Książka poświęcona jest najnowszej odsłonie systemu operacyjnego AmigaOS, czyli wersji 4.1 Final Edition. Ideą autora jest, aby Czytelnik po lekturze mógł swobodnie wykorzystywać AmigaOS w zadaniach dnia codziennego. Szczegółowe informacje wraz ze spisem treści znajdziecie tutaj. Wysyłka wydania papierowego rozpocznie się około 2 tygodnie później.
12.05.2017: Wysyłka książek AMOS - Programowanie od podstaw
Wysyłka książek AMOS - Programowanie od podstaw dobiega końca. Wszystkie paczki powinny do Was dotrzeć w przyszłym tygodniu. Oczywiście nadal zapraszamy do składania zamówień, książka jest cały czas dostępna. Niebawem podamy też więcej informacji na temat kolejnej książki z serii dotyczącej programowania.
10.05.2017: Płyta SCENE MUSIC dla prenumeratorów
Tym razem mamy coś specjalnego! Wszyscy prenumeratorzy magazynu RetroKomp otrzymają w prezencie płytę audio SCENE MUSIC zawierającą aż 16 utworów autorstwa poniższych muzyków:

Yerzmyey, XTD, Liv, Raiden, Voyager, Scorpik, Traymuss, Chaser

Całość to ponad godzina materiału emanującego pozytywną energią. Aby otrzymać płytę należy zamówić prenumeratę obejmująca RetroKomp 6/2017, czyli najbliższy numer.
08.05.2017: Amiga User 0/2017
Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi stronami magazynu Amiga User. Można je znaleźć na karcie produktu lub poniżej. Już wkrótce pojawi się także pełny spis treści numeru 0/2017
.

0 | 1
POLECAMY:
RetroKomp
6/2017
AMOS
Programowanie od podstaw
AlarCity
(Silver, AmigaCD, BOX)
AMIGA OS 4
every day (English)
AMIGA OS 3.9
podręcznik
RetroKomp (6-9)
- prenumerata