Rejestracja Logowanie


NOWOŚCI
ARTYKUŁY
 
KSIĄŻKI
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne
 
CZASOPISMA
RetroKomp
Amigazyn
Amiga User
 
E-BOOKI
RetroKomp
Amigazyn
Amiga User
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne
 
OPROGRAMOWANIE
Gry
Programy
 
PLAKATY
Tomasz 'Slayer' Pacyna
 
PAKIETY
 
REGULAMIN
KONTAKT


OFERTA SPECJALNA:

Directory
Opus 5
Amiga User
0/2017
(English)
Copyright © 2015-2017
AMIGA.net.pl
All Rights Reserved
Z OSTATNIEJ CHWILI:
 Książka o programie Directory Opus 5.9 w niższej cenie!
 Zobacz nowy numer magazynu RetroKomp!
OSTATNIE ARTYKUŁY:
 Ewolucja Workbencha
 Arkusz kalkulacyjny StarAm Plan

Mój koszyk (0)


20.06.2017: Amigazyn 12/2017
Przedstawiamy nowy numer Amigazynu. Tym razem piszemy między innymi o możliwościach Action Replay, systemu Arcadia, a także jak korzystać z Internetu w systemie AmigaOS 3. Tradycyjnie magazyn dostępny jest w wersji papierowej oraz jako e-book.
09.06.2017: Archiwalne numery magazynu RetroKomp znów dostępne
Uzupełniamy archiwalne numery magazynu RetroKomp, wraz z wydaniem specjalnym 0/2015, którego premiera miała miejsce na imprezie RetroKomp / Load Error. Numery można teraz kupić taniej.
07.06.2017: Gra Lumberjack Reloaded
Zapraszamy do zamawiania pudełkowej wersji gry Lumberjack Reloaded. Dostępna jest wersja na płycie CD (działająca także na Amidze CDTV i CD32) oraz na dyskietce. Dla osób, które wolą wersję elektroniczną przygotowaliśmy możliwość wsparcia autorów gry poprzez zamówienie edycji Silver lub Gold. Do każdego zestawu otrzymasz prezent - kupon rabatowy lub wybrany e-book.
30.05.2017: Nowa prenumerata magazynu RetroKomp
Są już dostępne nowe opcje prenumeraty magazynu RetroKomp - mikrokomputery wczoraj i dziś. Można go zamówć tradycyjnie, na 2 lub 4 kolejne numery. Zapraszamy do działu Pakiety
24.05.2017: AmiKit X ze specjalną ofertą książek
Od kilku dni dostępna jest nowa wersja pakietu AmiKit. Z okazji 10-tej aktualizacji, we współpracy z autorem pakietu przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób interesowanych książkami na temat systemu AmigaOS 3.9. Wszystkie szczegóły można zobaczyć tutaj.
19.05.2017: Adam Mierzwa o książce AmigaOS 4 na co dzień
Zapraszamy do zamawiania nowej książki Krzysztofa Radzikowskiego - AmigaOS 4 na co dzień. O opinię na jej temat poprosiliśmy Adama Mierzwę (amigaone.wordpress.com):

To nie jest typowy podręcznik AmigaOS 4. Owszem, pokazane są podstawy obsługi  systemu, siłą rzeczy także takie podstawowe kwestie jak jego instalacja i konfiguracja, czy krótkie przedstawienie dołączonych programów (Extras). Ale to książka pokazująca myślenie kreatywne – nie ma tu kwestii „czy to się da zrobić” tylko pokazane „jak to zrobić”. Dzięki temu pojawiają się rzadko omawiane zagadnienia (przykładowo – przy okazji instalacji pokazano jak zrobić migrację danych ze starszego komputera z AmigaOS 4).

Główna treść książki wyrasta z praktyki użytkowania codziennego. Jest to owoc doświadczeń autora który kupił AmigaOne X5000 i postanowił używać jako jedynego komputera. Oprócz rozszerzania możliwości systemu (programy z AMIStore, Qt, AmiCygnix, RunInUAE) znajdziemy tu przekrój zastosowań typowych dla komputerów wogóle. Korzystanie z internetu, odtwarzanie multimediów, programy biurowe. Ciekawy rozdział to „produktywność” przedstawiający kluczowe, duże programy. Zupełnie wyjątkowe są treści przybliżające koegzystencją Amigi ze współczesnym światem – usługi w „chmurze” oraz wymiana danych z urządzeniami mobilnymi w sieci domowej.

Często słyszę głosy że informacje o praktycznym wykorzystaniu Amigi nowej generacji są rozproszone. Ten podręcznik jest fundamentem – pokazuje jak używać na co dzień Amigi w XXI wieku.
16.05.2017: Gra Lumberjack Reloaded także dla Amigi CDTV i CD32
Miło nam poinformować, że zapowiadana gra Lumberjack Reloaded będzie posiadałą bootowalną płytę możliwą do uruchomienia na Amidze CDTV oraz CD32. Więcej szczegółów już wkrótce.

0 | 1 | 2
POLECAMY:
RetroKomp
6/2017
AMOS
Programowanie od podstaw
AlarCity
(Silver, AmigaCD, BOX)
AMIGA OS 4
every day (English)
AMIGA OS 3.9
podręcznik
RetroKomp (6-9)
- prenumerata