REJESTRACJA LOGOWANIE KONTAKT
Mój koszyk (0)
          KSIĄŻKI           CZASOPISMA           GRY           PROGRAMY           EBOOKI           PAKIETY           PRENUMERATA           PLAKATY              
DARMOWA WYSYŁKA
JUŻ OD 100 ZŁ
         
PRENUMERATA
DO 30% TANIEJ
         
PŁATNOŚCI PRZYJMUJEMY
TAKŻE PRZEZ PAYPAL
     

Więcej Węgla 5  
Jest już dostępny kolejny odcinek naszego podcastu! Poruszony temat to giełdy komputerowe - czym były, jak się zmieniały i dlaczego zniknęły z naszych miast? Tym razem odcinek trwa 30 minut i można go pobrać także jako plik MP3 z naszej strony.
Wielkanoc już blisko!
Zbliża się Wielkanoc. Z tej okazji mamy dla Was nową ofertę - rabat 10% na wszystkie produkty, niezależnie od ich rodzaju i wartości zamówienia. Promocja jest ważna do najbliższego poniedziałku, 22 kwietnia. Zapraszamy!
;  
RetroKomp też się zmienia
Za chwilę rozpoczynamy wysyłkę najnowszego numeru czasopisma RetroKomp! Nasz magazyn zmienia formę i począwszy od tego numeru znajdziecie w nim odświeżony układ oraz wybrane strony drukowane w kolorze. Od następnego numeru RetroKomp będzie drukowany w całości kolorowy, na papierze kredowym!

Wysyłamy już paczki z magazynem! Zobacz spis treści nowego numeru
Więcej Węgla 4  
Można już posłuchać najnowszego odcinka podcastu Więcej Węgla! Tym razem mowa jest w nim o systemach operacyjnych i różnicach w interfejsie użytkownika na przestrzeni lat. Odcinek trwa 25 minut i można go pobrać również bezpośrednio z naszej strony jako plik MP3. Zapraszamy!
Amigazyn 19 w kolorze
Zapraszamy do pobierania najnowszego Amigazynu! Od tego numeru magazyn będzie drukowany w pełnym kolorze, ze zmienionym układem stron. Mamy nadzieję, że bardziej nowoczesny wygląd będzie się Wam podobał. Jednocześnie musimy nieco zmniejszyć objętość i podnieść cenę (tylko o 3 zł), ale postaramy się to zrekompensować lepszą jakością naszego czasopisma. Wersja na papierze będzie wysyłana w przyszłym tygodniu.

Zobacz spis treści oraz przykładowe strony po zmianach!
Więcej Węgla 3  
Jest już dostępny nowy odcinek podcastu Więcej Węgla! Adam zajął się tematyką komputerów ZX Spectrum oraz ich twórcy, brytyjskiego konstruktora sir Clive`a Sinclaira. Odcinek można pobrać także z naszej strony jako plik MP3. Zapraszamy do słuchania!
Bridge Strike - nowa gra od Project R3D
Przedstawiamy nową grę autorstwa grupy Project R3D! Zasiądź za sterami samolotu bojowego i walcz o pokój. Jesteś naszą ostatnią nadzieją! Bridge Strike można zamówić w wersji CD oraz na dyskietkach. Do pełnego kompletu dołączamy plakat w formacie A3.Gra zajęła drugie miejsce w konkursie GameDev na imprezie RetroKomp w Gdańsku. Gra jest już dostępna!

Możesz zamówić także edycję cyfrową z dodatkami - zobacz szczegóły tutaj!
Komoda & Amiga plus numer #12
Jest już dostępny nowy numer magazynu K&A Plus. W numerze między innymi recenzje gier: Planet X2, Portal, Blastopia, Worthy, Alar City, Flashback, artykuły: Bańka retro, Gadające Głowy: Czy rzeczywiście gramy w gry retro, Wacka demoscena, cz. II, Psygnosis, a także wywiady: Derek Morris, Tim Wright, Paolo Besser.
Amiga NG numer 6
Nowy numer magazynu dla użytkowników Amigi Nowej Generacji jest już dostępny! Przeczytacie w nim między innymi o grze Tower 57, możliwościach przeglądarki Odyssey, o serwisowaniu ciekłego chłodzenia procesorów G5, wymianie matrycy w PowerBooku G4 i wiele innych tematów. Szczegóły numeru 6 można znaleźć tutaj.

Zobacz też archiwalne numery magazynu!
Więcej Węgla 2  
Zapraszamy do odsłuchania drugiego odcinku podcastu Więcej Węgla. Tym razem Adam porusza problematykę rozwoju oprogramowania, a cała historia rozpoczyna się w latach `60-tych ubiegłego wieku. Odcinek ma 37 minut i można go słuchać już na 9 platformach. Z naszej strony można również pobrać wersję MP3. .
Amiga User 6/2019
Najnowszy numer magazynu Amiga User jest już dostępny! Nowy eBook jest widoczny na liście produktów po zalogowaniu. W numerze między innymi: rozszerzenia sprzętowe dla różnych modeli Amigi, najlepsze monitory LCD, odczytywanie dyskietek Not-DOS, tworzenie wykresów 2D/3D i wiele innych tematów! Wersja papierowa będzie wysyłana od przyszłego tygodnia.
Nowa książka: Deluxe Paint
Kontynuujemy temat najlepszych programów dla Amigi! Kolejna książka dotyczy legendarnego programu Deluxe Paint. Omówiona zostanie wersja 3, 4 oraz 5, ze szczególnym uwzględeniem funkcji przeznaczonych dla układów ECS oraz AGA. Książka po raz pierwszy pojawi się jednocześnie w dwóch wersjach językowych! Więcej szczegółów można przeczytać tutaj.
Amiga od A do Z - nowe informacje
Zobacz jak będzie wyglądać nowe wydanie książki Amiga od A do Z. Jest to reedycja książki z okazji dwudziestolecia oryginalnego wydania, które miało miejsce w 1998 roku. Oryginalny tekst w wielu miejscach został poprawiony i uaktualniony. Książka będzie dostępna w marcu.
Więcej Węgla 1  
Adam Zalepa rozpoczął nagrywanie własnego podcastu pod tytułem Więcej Węgla. W programie będzie mowa o Amidze, a także innych tematach związanych z komputerami retro. Odcinki będą poświęcone konkretnym zagadnieniom, a podcast będzie zawierał nie tylko komentarz autora, ale także materiał przygotowany wcześniej - związany z tematyką odcinka. Pojawią się goście, nie tylko Amigowcy.

Zapraszamy do słuchania! Podcast aktualnie dostępny jest w serwisach Anchor i Spotify. Można go pobrać także w formie MP3 tutaj.
Zbierz całą kolekcję!
Nasze oprogramowanie można kupić w dużych kartonowych pudełkach, które nie tylko ładnie wyglądają na półce, ale przede wszystkim chronią zawartość przed uszkodzeniem. Paczki wysyłamy w dodatkowych pudełkach gwarantujących bezpieczny transport.

Pełną ofertę można znaleźć w działach GRY oraz PROGRAMY.
Amigazyn 19
Zbliżamy się do kolejnego jubileuszu! Przedstawiamy Amigazyn 19, w którym przeczytacie między innymi: jak wykonać trójwymiarowe czcionki, jak szybko napisać własną grę, jak rozbudować Amigę 600, jak wykorzystać zaawansowane możliwości programu OctaMED oraz wiele innych tematów. Jak zwykle dostępna jest wersja na papierze lub tańszy eBook. Magazyn można zamówić także w jednej z nowych opcji prenumeraty.
Magazyn Amiga NG także po angielsku
Startujemy również z angielską edycją magazynu Amiga NG, przeznaczonego dla użytkowników systemów Amigi Nowej Generacji. Już w marcu będzie dostępny najnowszy numer 5, który jest odpowiednikiem polskiej wersji i będzie wydawany w niezmienionej formie. Zapraszamy do zapoznania się ze stroną produktu, na której można zobaczyć między innymi przykładowe strony magazynu.
RetroKomp 13 i nowy dział Nintendo
Już niedługo nowy numer magazynu RetroKomp, a w nim między innymi: rozszerzamy pamięć w małym Atari, sprawdzamy funkcje w Sinclair Basicu i przyspieszamy PET-a. Poza tym w numerze pojawi się nowy dział Nintendo!
RetroKomp 0 - angielska edycja
Rozpoczynamy wysyłkę angielskiego wydania magazynu RetroKomp! W tym numerze znajdziesz: wielokolorową grafikę na ZX Spectrum, przesyłanie danych do Commodore 64, bezprzewodowy dysk do Atari, gry dla Apple II i wiele innych! Wszystkie szczegóły dostępne są na stronie produktu. Prosimy zwrócić uwagę, że wersja cyfrowa będzie dostępna od nabliższego czwartku.
AmigaOS 4.1 Emulacja - na papierze kredowym
Przypominamy, że jest dostępna nowa partia książek AmigaOS 4.1 Emulacja. Tym razem druk został wykonany w lepszej jakości, na papierze kredowym. Ponadto uzupełniliśmy spis treści tej pozycji, można go zobaczyć na stronie produktu.
Wordworth 7 w praktyce
Od dziś dostępna jest cyfrowa edycja książki dotyczącej programu Wordworth 7. Wydanie na papierze będzie wysyłane od przyszłego tygodnia. O szczegółowych terminach wysyłek jak zwykle będziemy informować mailem.
Amiga User 6/2019
Przedstawiamy nowy numer magazynu Amiga User! Tym razem piszemy m.in. o rozszerzeniach sprzętowych dla różnych modeli Amigi, testujemy monitory LCD, odczytujemy dyskietki Not-DOS i wiele więcej. Jak zwykle, czasopismo jest dostępne w wersji papierowej lub w wersji eBook. Wszystkie szczegóły można znaleźć tutaj.
Nowa dostawa książek i magazynów
W nowym roku uzupełniamy brakujące książki i magazyny! W najbliższym tygodniu otrzymamy nową dostawę pozycji AMIGA OS 4.1 emulacja i AMIGA OS 3.1 - tom pierwszy. W przyszłym tygodniu pojawią się także brakujące archiwalne numery czasopism RetroKomp oraz Amigazyn.
KSIĄŻKI
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne

CZASOPISMA
RetroKomp
K&A plus
Amigazyn
Atari Fan
Amiga NG

OPROGRAMOWANIE
Gry
Programy

Directory Opus

E-BOOKI
RetroKomp
Amigazyn
Amiga NG

Amiga User
RetroKomp English

Systemy operacyjne
Programowanie
Inne

INNE
Regulamin
Napisz do nasCopyright © 2015-2019
AMIGA.net.pl