Rejestracja Logowanie


NOWOŚCI
ARTYKUŁY
 
KSIĄŻKI
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne
 
CZASOPISMA
RetroKomp
Amigazyn
Amiga User
 
E-BOOKI
RetroKomp
Amigazyn
Amiga User
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne
 
OPROGRAMOWANIE
Gry
Programy
 
PLAKATY
Tomasz 'Slayer' Pacyna
 
PAKIETY
 
REGULAMIN
KONTAKT


OFERTA SPECJALNA:

Directory
Opus 5
Amiga User
0/2017
(English)
Copyright © 2015-2017
AMIGA.net.pl
All Rights Reserved
Z OSTATNIEJ CHWILI:
 Książka o programie Directory Opus 5.9 w niższej cenie!
 Zobacz nowy numer magazynu RetroKomp!
OSTATNIE ARTYKUŁY:
 Ewolucja Workbencha
 Arkusz kalkulacyjny StarAm Plan

Mój koszyk (0)


13.05.2017: AMIGA OS 4.1 na co dzień - e-book dostępny za tydzień
Nowa książka Krzysztofa Radzikowskiego w wersji elektronicznej będzie dostępna od 20 maja. Książka poświęcona jest najnowszej odsłonie systemu operacyjnego AmigaOS, czyli wersji 4.1 Final Edition. Ideą autora jest, aby Czytelnik po lekturze mógł swobodnie wykorzystywać AmigaOS w zadaniach dnia codziennego. Szczegółowe informacje wraz ze spisem treści znajdziecie tutaj. Wysyłka wydania papierowego rozpocznie się około 2 tygodnie później.
12.05.2017: Wysyłka książek AMOS - Programowanie od podstaw
Wysyłka książek AMOS - Programowanie od podstaw dobiega końca. Wszystkie paczki powinny do Was dotrzeć w przyszłym tygodniu. Oczywiście nadal zapraszamy do składania zamówień, książka jest cały czas dostępna. Niebawem podamy też więcej informacji na temat kolejnej książki z serii dotyczącej programowania.
10.05.2017: Płyta SCENE MUSIC dla prenumeratorów
Tym razem mamy coś specjalnego! Wszyscy prenumeratorzy magazynu RetroKomp otrzymają w prezencie płytę audio SCENE MUSIC zawierającą aż 16 utworów autorstwa poniższych muzyków:

Yerzmyey, XTD, Liv, Raiden, Voyager, Scorpik, Traymuss, Chaser

Całość to ponad godzina materiału emanującego pozytywną energią. Aby otrzymać płytę należy zamówić prenumeratę obejmująca RetroKomp 6/2017, czyli najbliższy numer.
08.05.2017: Amiga User 0/2017
Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi stronami magazynu Amiga User. Można je znaleźć na karcie produktu lub poniżej. Już wkrótce pojawi się także pełny spis treści numeru 0/2017
.
04.05.2017: Rafał Chyła o książce AmigaOS 4 na co dzień
Za kilka dni dostępny będzie spis treści nowej książki poświęconej systemowi operacyjnemu Amigi - AmigaOS 4 na co dzień. A oto jak recenzuje tę pozycję RafałMufa Chyła (www.amigaone.pl):

Krzysztof "Radzik" Radzikowski to znany i bez wątpienia czołowy polski amigowiec. Producent podcastów Amiwigilia i Amicast oraz autor książki o emulacji systemu AmigaOS 4.1. Teraz przedstawia swoją kolejną pozycję. Książka AmigaOS 4 Everyday w przystępny sposób przybliża codzienne użytkowanie najnowszej wersji systemu Amigi. Znajdziemy tu dokładne informacje na temat instalacji systemu operacyjnego i podstawowych narzędzi, które podnoszą komfort pracy z AmigaOS. W dalszej części poznamy bardziej zaawansowane oprogramowanie, pozwalające na swobodne surfowanie po internecie, współpracę i wymianę danych z innymi platformami sprzętowymi, odtwarzanie i obróbkę multimediów oraz wielu innych zastosowań. Pozycja skierowana jest głównie do początkujących użytkowników, choć amigowcy z większym stażem również przeczytają ją z przyjemnością. Dodatkowym atutem książki jest szereg szczegółowych ilustracji. Ułatwiają one orientację w gąszczu narzędzi i ustawień systemowych, z drugiej strony stanowią też graficzną wizytówkęAmigaOS 4 dla osób, które interesują się tym systemem, jednak nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z nim na żywo. AmigaOS 4 Everyday to pierwsza w Polsce i bodaj pierwsza na świecie obszerna praca drukowana poświęcona czwartej generacji AmigaOS działającym na dedykowanym sprzęcie PPC, jest więc pozycją obowiązkową dla posiadaczy komputerów AmigaOne i maszyn pokrewnych.
03.05.2017: Ewolucja Workbencha
Razem z jedną z moich Amig udało mi się kiedyś kupić trochę dyskietek. Wśród nich było kilka z napisami „Workbench”, a moją uwagę przykuła wersja 1.4 „beta 1”. Dyskietki wyglądały na oryginalne i co ciekawe, na blaszkach miały emblemat Commodore. Czy ktoś zrobił sobie w dawnych czasach naklejki? Przecież raczej nie zrobił sobie też nadruku na samych dyskietkach. Pewnie to przypadek, ale jednak zastanowiło mnie to i czym prędzej włożyłem pierwszą dyskietkę do mojej „pięćsetki”, ale żeby wszystko działało musiałem włożyć Kickstart 2.0. W gruncie rzeczy tego się spodziewałem... (czytaj więcej)

0 | 1 | 2
POLECAMY:
RetroKomp
6/2017
AMOS
Programowanie od podstaw
AlarCity
(Silver, AmigaCD, BOX)
AMIGA OS 4
every day (English)
AMIGA OS 3.9
podręcznik
RetroKomp (6-9)
- prenumerata