Rejestracja Logowanie


NOWOŚCI
ARTYKUŁY
 
KSIĄŻKI
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne
 
CZASOPISMA
RetroKomp
Amigazyn
Amiga User
Komoda & Amiga plus
 
E-BOOKI
RetroKomp
Amigazyn
Amiga User
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne
 
OPROGRAMOWANIE
Gry
Programy
 
PLAKATY
Tomasz 'Slayer' Pacyna
 
PAKIETY
PRENUMERATA
 
REGULAMIN
KONTAKT


OFERTA SPECJALNA:

Lumberjack
Reloaded
Amiga User
0/2017
(English)
Copyright © 2015-2017
AMIGA.net.pl
All Rights Reserved
Z OSTATNIEJ CHWILI:
 Zobacz spis treści magazynu RetroKomp 7/2017
OSTATNIE ARTYKUŁY:
 Ewolucja Workbencha
 Arkusz kalkulacyjny StarAm Plan

Mój koszyk (0)


08.05.2017: Amiga User 0/2017
Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi stronami magazynu Amiga User. Można je znaleźć na karcie produktu lub poniżej. Już wkrótce pojawi się także pełny spis treści numeru 0/2017
.
04.05.2017: Rafał Chyła o książce AmigaOS 4 na co dzień
Za kilka dni dostępny będzie spis treści nowej książki poświęconej systemowi operacyjnemu Amigi - AmigaOS 4 na co dzień. A oto jak recenzuje tę pozycję RafałMufa Chyła (www.amigaone.pl):

Krzysztof "Radzik" Radzikowski to znany i bez wątpienia czołowy polski amigowiec. Producent podcastów Amiwigilia i Amicast oraz autor książki o emulacji systemu AmigaOS 4.1. Teraz przedstawia swoją kolejną pozycję. Książka AmigaOS 4 Everyday w przystępny sposób przybliża codzienne użytkowanie najnowszej wersji systemu Amigi. Znajdziemy tu dokładne informacje na temat instalacji systemu operacyjnego i podstawowych narzędzi, które podnoszą komfort pracy z AmigaOS. W dalszej części poznamy bardziej zaawansowane oprogramowanie, pozwalające na swobodne surfowanie po internecie, współpracę i wymianę danych z innymi platformami sprzętowymi, odtwarzanie i obróbkę multimediów oraz wielu innych zastosowań. Pozycja skierowana jest głównie do początkujących użytkowników, choć amigowcy z większym stażem również przeczytają ją z przyjemnością. Dodatkowym atutem książki jest szereg szczegółowych ilustracji. Ułatwiają one orientację w gąszczu narzędzi i ustawień systemowych, z drugiej strony stanowią też graficzną wizytówkęAmigaOS 4 dla osób, które interesują się tym systemem, jednak nie mieli jeszcze okazji zapoznać się z nim na żywo. AmigaOS 4 Everyday to pierwsza w Polsce i bodaj pierwsza na świecie obszerna praca drukowana poświęcona czwartej generacji AmigaOS działającym na dedykowanym sprzęcie PPC, jest więc pozycją obowiązkową dla posiadaczy komputerów AmigaOne i maszyn pokrewnych.
03.05.2017: Ewolucja Workbencha
Razem z jedną z moich Amig udało mi się kiedyś kupić trochę dyskietek. Wśród nich było kilka z napisami „Workbench”, a moją uwagę przykuła wersja 1.4 „beta 1”. Dyskietki wyglądały na oryginalne i co ciekawe, na blaszkach miały emblemat Commodore. Czy ktoś zrobił sobie w dawnych czasach naklejki? Przecież raczej nie zrobił sobie też nadruku na samych dyskietkach. Pewnie to przypadek, ale jednak zastanowiło mnie to i czym prędzej włożyłem pierwszą dyskietkę do mojej „pięćsetki”, ale żeby wszystko działało musiałem włożyć Kickstart 2.0. W gruncie rzeczy tego się spodziewałem... (czytaj więcej)
02.05.2017: Wysyłka książek
Trwa wysyłka książek AMOS - Programowanie od podstaw. Jak zawsze prosimy o cierpliwość, paczki będą wysyłane jeszcze w tym i przyszłym tygodniu. Potwierdzenia realizacji trafią do Waszych skrzynek mailowych.
30.04.2017: Książka Directory Opus 5 - podręcznik
Obniżamy cenę książki dotyczącej program Directory Opus 5. Dodatkowo jest ona dostępna nie tylko w wydaniu pudełkowym, ale także osobno. Zapraszamy do zamawiania!
27.04.2017: Nowy numer magazynu RetroKomp
Przedstawiamy RetroKomp 6/2017. Jak podoba się Wam okładka? Wkrótce dostępny będzie spis treści numeru. Przypominamy, że magazyn można kupić w prenumeracie oszczędzając nawet 20% ceny.

0 | 1 | 2
POLECAMY:
AMIGA OS 4
na co dzień
RetroKomp
7/2017
AMOS
Programowanie od podstaw
Tanks Furry
(Amiga CD, BOX)
AMIGA OS 3.9
podręcznik
RetroKomp (7-10)
- prenumerata