DARMOWA WYSYŁKA JUŻ OD 100 ZŁ PRENUMERATA CZASOPISM DO 30# TANIEJ PRZYJMUJEMY PŁATNOŚCI TAKŻE PRZEZ PAYPAL

Rejestracja Logowanie


KSIĄŻKI
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne
 
CZASOPISMA
RetroKomp
Amigazyn
Amiga User
K&A plus
Atari Fan
Amiga NG
 
E-BOOKI
RetroKomp
Amigazyn
Amiga User
Amiga NG
Systemy operacyjne
Programowanie
Inne
 
OPROGRAMOWANIE
Gry
Programy
 
Directory Opus
 
PLAKATY
Tomasz 'Slayer' Pacyna
Inne
 
PAKIETY
PRENUMERATA
 
REGULAMIN
KONTAKT
Copyright © 2015-2018
AMIGA.net.pl
All Rights Reserved
Z OSTATNIEJ CHWILI:
 Amigazyn 17 jest już dostępny, także w wersji eBook!
 Zaczynamy wysyłkę ksiązki AMIGA E - Programowanie od podstaw
NOWE PRODUKTY:
 Wordworth 7 - podręcznik
 Worthy - nowa gra od PixelGlass

Mój koszyk (0)

20.06.2017: Amigazyn 12/2017
Przedstawiamy nowy numer Amigazynu. Tym razem piszemy między innymi o możliwościach Action Replay, systemu Arcadia, a także jak korzystać z Internetu w systemie AmigaOS 3. Tradycyjnie magazyn dostępny jest w wersji papierowej oraz jako e-book.
09.06.2017: Archiwalne numery magazynu RetroKomp znów dostępne
Uzupełniamy archiwalne numery magazynu RetroKomp, wraz z wydaniem specjalnym 0/2015, którego premiera miała miejsce na imprezie RetroKomp / Load Error. Numery można teraz kupić taniej.
07.06.2017: Gra Lumberjack Reloaded
Zapraszamy do zamawiania pudełkowej wersji gry Lumberjack Reloaded. Dostępna jest wersja na płycie CD (działająca także na Amidze CDTV i CD32) oraz na dyskietce. Dla osób, które wolą wersję elektroniczną przygotowaliśmy możliwość wsparcia autorów gry poprzez zamówienie edycji Silver lub Gold. Do każdego zestawu otrzymasz prezent - kupon rabatowy lub wybrany e-book.
30.05.2017: Nowa prenumerata magazynu RetroKomp
Są już dostępne nowe opcje prenumeraty magazynu RetroKomp - mikrokomputery wczoraj i dziś. Można go zamówć tradycyjnie, na 2 lub 4 kolejne numery. Zapraszamy do działu Pakiety
24.05.2017: AmiKit X ze specjalną ofertą książek
Od kilku dni dostępna jest nowa wersja pakietu AmiKit. Z okazji 10-tej aktualizacji, we współpracy z autorem pakietu przygotowaliśmy specjalną ofertę dla osób interesowanych książkami na temat systemu AmigaOS 3.9. Wszystkie szczegóły można zobaczyć tutaj.
19.05.2017: Adam Mierzwa o książce AmigaOS 4 na co dzień
Zapraszamy do zamawiania nowej książki Krzysztofa Radzikowskiego - AmigaOS 4 na co dzień. O opinię na jej temat poprosiliśmy Adama Mierzwę (amigaone.wordpress.com):

To nie jest typowy podręcznik AmigaOS 4. Owszem, pokazane są podstawy obsługi  systemu, siłą rzeczy także takie podstawowe kwestie jak jego instalacja i konfiguracja, czy krótkie przedstawienie dołączonych programów (Extras). Ale to książka pokazująca myślenie kreatywne – nie ma tu kwestii „czy to się da zrobić” tylko pokazane „jak to zrobić”. Dzięki temu pojawiają się rzadko omawiane zagadnienia (przykładowo – przy okazji instalacji pokazano jak zrobić migrację danych ze starszego komputera z AmigaOS 4).

Główna treść książki wyrasta z praktyki użytkowania codziennego. Jest to owoc doświadczeń autora który kupił AmigaOne X5000 i postanowił używać jako jedynego komputera. Oprócz rozszerzania możliwości systemu (programy z AMIStore, Qt, AmiCygnix, RunInUAE) znajdziemy tu przekrój zastosowań typowych dla komputerów wogóle. Korzystanie z internetu, odtwarzanie multimediów, programy biurowe. Ciekawy rozdział to „produktywność” przedstawiający kluczowe, duże programy. Zupełnie wyjątkowe są treści przybliżające koegzystencją Amigi ze współczesnym światem – usługi w „chmurze” oraz wymiana danych z urządzeniami mobilnymi w sieci domowej.

Często słyszę głosy że informacje o praktycznym wykorzystaniu Amigi nowej generacji są rozproszone. Ten podręcznik jest fundamentem – pokazuje jak używać na co dzień Amigi w XXI wieku.
16.05.2017: Gra Lumberjack Reloaded także dla Amigi CDTV i CD32
Miło nam poinformować, że zapowiadana gra Lumberjack Reloaded będzie posiadałą bootowalną płytę możliwą do uruchomienia na Amidze CDTV oraz CD32. Więcej szczegółów już wkrótce.
13.05.2017: AMIGA OS 4.1 na co dzień - e-book dostępny za tydzień
Nowa książka Krzysztofa Radzikowskiego w wersji elektronicznej będzie dostępna od 20 maja. Książka poświęcona jest najnowszej odsłonie systemu operacyjnego AmigaOS, czyli wersji 4.1 Final Edition. Ideą autora jest, aby Czytelnik po lekturze mógł swobodnie wykorzystywać AmigaOS w zadaniach dnia codziennego. Szczegółowe informacje wraz ze spisem treści znajdziecie tutaj. Wysyłka wydania papierowego rozpocznie się około 2 tygodnie później.
POLECAMY:
MorphOS - tom drugi
RetroKomp 9/2018
Amiga NG numer (3) 02/2018
Tanks Furry (Amiga CD+dysk, BOX)
AMOS - Programowanie od podstaw
RetroKomp (11-14) - prenumerata