Nawigacja po forum
aby założyć posty i tematy.

Co myślicie o produktach konopnych?

Hej,

od jakiegoś czasu non stop siedzę przy kompie. A to praca, później trochę rozrywka. Przez to wszystko bolą mięśnie, ciało, człowiek czuje się spięty. Wiecie jak to jest, niby jeszcze 5 min. i nagle 3 w nocy, nie dosypiam, itd.

Znajomy polecił mi oleje CBD lub inne tego typu produkty, które mają w sobie CBD. Podobno dobrze usypiają, rozluźniają. Ktoś z was testował te specyfiki? Warto spróbować czy może lepiej je olać? Nie są za tanie, niestety...

A nie lepiej po prostu trochę wyluzować i normalnie funkcjonować? Zacznij się wysypiać, pracuj o normalnej porze, wyłaź na spacery, rób obiady, kolacje, trochę sportu jak normalni ludzie i nie będą Ci potrzebne specyfiki.

O ile one mogą pomóc, to tylko na krótką metę. Organizmu nie oszukasz na długo, zaraz wyjdą inne bolączki, pojawi się stres, itd. Nie kombinuj z tym zbyt mocno.

Niby tak, ale to nie jest takie proste 🙂

Ogólnie myślałem, żeby się wspomóc, w ziemie mam już luz, śmigam na wakacje, ale ten przyszły miesiąc będzie masakra. Wiesz, jak to w życiu... praca, praca, praca....

Ogólnie jest dużo tych produktów z CBD. Jakby nie działało to pewnie by tyle sklepów nie było co jest...

hemplo.pl

Zobacz ile tego na rynku. Kupuj co tańsze i próbuj, daj znać czy działały czy nie. Z ciekawości bym spróbował czy faktycznie pomaga nasennie bo sam też miewam problemy z zasypianiem.

Dam znać jak coś wybiorę. Sporo tych stężeń olejków i nie wiem, jaki wybrać ostatecznie - 5%, a może 30%? :/ Jak na sennie to może trzeba mocne specyfiki brać.